0 Обране

09.03.2024
54

Як захистити мультимедійну систему Porsche

Мультимедійна система для багатьох моделей Porsche оснащується цифровим радіо DAB+ з підтримкою інтерфейсу Apple CarPlay. В нових моделях автомобілів цієї марки використовується також медіасистема PCCM Plus, яка встановлена на місці блоку аудіосистеми. Вона має сенсорний екран з великим набором функцій і доповнена Android Auto. Ці системи підтримують Bluetooth, оснащені USB- та AUX-роз'ємами, а також слотами для використання SD-карт. Для захисту мультимедійної системи в автомобілі цієї марки часто використовується спеціальне захисне скло.

Чому потрібно захищати консоль Porsche?

  1. Перша причина полягає в тому, що на всіх сенсорних екранах після натискання з'являються відбитки пальців. Також на них можуть з'являтися розводи після витирання. Про ці неприємності можна не згадувати, якщо є захист монітора Porsche у вигляді спеціального скла. На ньому не залишаються відбитки пальців, але при цьому екран нормально функціонує.
  2. Друга причина використання такого захисту полягає в тому, що він буде практично невидимим.
  3. Застосування легкого, але міцного захисного скла забезпечує надійний захист монітора та приборної панелі мультимедійної системи від утворення подряпин та потертих місць.

Скла, які встановлюються на моніторі та інших приладах системи, відрізняються високим рівнем жорсткості, що дозволяє підтримувати відмінний зовнішній вигляд мультимедійного екрана за будь-яких умов експлуатації. Сучасний захист мультимедійної системи Porsche виготовляється зі скла та еластичного пластика. Завдяки силіконовій клеєвій основі скла його можна легко та швидко встановити на мультимедійну систему автомобіля.

Наявність спеціального покриття на захисних склах дозволяє запобігти з'явленню відбитків пальців і всіх видів забруднень. Для швидкого очищення скла досить використовувати звичайну серветку з мікрофібри. Наявність олеофобного покриття запобігає утворенню статичної електрики та накопиченню пилу на екрані монітора та приладах. Завдяки дотриманню високої точності під час виготовлення скла вони ідеально підходять до моделей мультимедійної системи. Якщо використовується захист монітора Porsche, то це дозволяє зберегти його первісний вигляд і значно збільшити термін служби.

Наша компанія постачає захисні скла для мультимедійних систем всіх моделей марки Porsche. Ми співпрацюємо з автосалонами, СТО та приватними особами. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий асортимент захисних скла. Завдяки постійному наявності цього товару на складі ми здійснюємо його доставку покупцям безпосередньо після оформлення заявки. Замовляйте якісні захисні скла для мультимедійної системи автомобіля в нашій компанії!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.